• e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
  • kancelář: +420 222 94 84 64
  • e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
  • kancelář: +420 222 94 84 64
Počítačové kurzy a školení

Učebna Veronské náměstí 330, Praha 10Učebna Veronské nám. 330 je umístěna v nebytovém prostoru v přízemí panelového domu, zvenku modrá přístavba s vlastním vchodem a cedulí "Počítačové kurzy a školení".

Doprava k učebně – BUS:
K učebně jezdí MHD bus č. 125, nejbližší zastávka je Bolevecká. Bus č. 125 jezdí ze stanic Metra Skalka (cca 15 min.), Háje (cca 10 min.) a Smíchovské nádraží (cca 40 min).

Doprava k učebně – Vlak:
Výhodné spojení k učebně je vlakem. Zastávka Praha – Horní Měcholupy je od učebny vzdálena cca 12 min chůze. Vlaky z Hlavního nádraží jezdí přibližně každých 20 min. a cesta z Hlavního nádraží trvá jen 15 min.! Velmi výhodné spojení zejména pokud jedete z jiného města než z Prahy.

Doprava k učebně – Autem:
U učebny se dá zcela bez problémů parkovat. Volná místa bývají přímo před učebnou, nejsou zde žádné zóny ani placená stání. Autem je k učebně dobrá dostupnost z Jižní spojky, z pražského okruhu i z dálnice D1.

Ubytování pro mimopražské:
V blízkosti učebny jsou tato ubytovací zařízení, která doporučujeme:
Hotel Fontána http://www.hotel-fontana-prague.cz/ , cca 10 min pěšky od učebny
Hostel Milánská: http://ubytovani-milanska.cz/ , cca 10 min pěšky od učebny

Unikátní výukový projekční systém v učebně Veronské náměstí

V učebně Veronské náměstí jsme pro vás připravili novou projekční techniku pro snazší sledování výkladu lektora. Jednotlivá pracoviště v této učebně jsou nyní vybavena dvěma LCD monitory. Každý účastník má během školení k dispozici počítač a jeden monitor pro vlastní práci a dále druhý monitor napojený na počítač lektora. Během vlastního školení vždy lektor nejprve vysvětlí a ukáže určitý příklad či pracovní postup, účastníci sledují jeho výklad na monitoru. Následně si účastníci tento příklad či pracovní postup sami vyzkouší na počítači pro studenta. Díky výkladu lektora slovem i obrazem je pochopení dané problematiky snazší a rychlejší.

mapa