• e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
  • e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
Počítačové kurzy a školení

Psychologie grafiky v marketingu

Pracujete jako brand-manager, či vytváříte firemní identitu? Přejete si úspěšně propagovat pomocí grafických a reklamních prostředků? Pak vám náš kurz "Psychologie grafiky v marketingu" pomůže dobře se zorientovat v této oblasti na pomezí několika oborů a dosahovat výborných výsledků.

Na našem školení pochopíte skryté významy, které mohou být obsaženy v grafickém a reklamním sdělení. Hlavními tématy budou využití grafiky, psychologie, marketing a další.

Podrobná osnova kurzu

Tento kurz nabízíme realizovat také formou zakázkového firemního školení v termínu dle dohody s firemním zákazníkem.

Termíny kurzu

Naše kurzy lze absolvovat ONLINE formou v libovolném vypsaném termínu. Naše učebny jsou vybaveny kvalitní audiovizuální technikou, školení vždy přenášíme i ONLINE. V přihlášce prosím uveďte, zda se zúčastníte na školení osobně, nebo zda se zúčastníte ONLINE.


V současné době bohužel nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

Pokud máte zájem o tento kurz a nenašli jste termín, který by Vám vyhovoval, vyplňte a odešlete nám prosím následující poptávku po termínu. Pokusíme se kurz vypsat v termínu, který uvedete, a který bude vyhovovat Vám i dalším zájemcům.
Běžná cena tohoto kurzu je: 3 300.-  Kč bez DPH, 3 300.-  Kč včetně DPH, délka 1 den, celkem 5 výukových hodin.
Podrobná osnova


Jak na grafiku a marketing, základní principy
- Vytváření firemní identity
- Logo a další materiály
- Branding, identita značky
Efektivní využití garfických konstrukčních prvků
- Barvy
- Písmo
- Fotografie
- Gestalt teorie
Kompozice a vzorce čtení (prohlížení)
- Trendy v grafice (webdesignu)
- UX design
- Infografika
Užitná (užitečná) grafika
- Informační využití
- Praktické využití
Případové studie, cvičení a ukázky

Doporučené znalosti a návaznosti


Doporučené znalosti:

Pro absolvování tohoto kurzu je zapotřebí alespoň základní uživatelská úroveň práce s MS Windows - tj. práce s myší, nabídkou Start, spouštění programů, práce s okny a se soubory (Průzkumník).Tyto znalosti lze získat např. v kurzu Základy ovládání počítače a systému MS Windows (dvoudenní), nebo v kurzu MS Windows - uživatelské minimum pro začátečníky (jednodenní).


Poznámka:

-


Po obsolvování tohoto kurzu můžete své znalosti dále rozšířit v některém z těchto navazujících kurzů:

Gimp - grafický program - základní kurz InkScape - grafický program Adobe Photoshop  I. základní kurz Adobe Illustrator I. základní kurz

Reference - hodnocení


Petra D.
Školenie bolo prínosné, ponúklo mi mnohé zaujímavé informácie.

Nikola V.
Na školení nejlépe hodnotím individuální přístup, který je díky malým skupinkám možný. Probírali jsme témata, která jsem si sami stanovili, a bylo i dost prostoru na otázky a specifičtější problematiku. Nejvíce přínosné pro mě byly individuální rady pro náš web a také zajímavé poznatky z praxe. Z mého pohledu by tempo v průběhu kurzu mohlo být o něco rychlejší/údernější, ale samozřejmě vždy záleží na složení dané skupiny.