• e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
  • kancelář: +420 222 94 84 64
  • e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
  • kancelář: +420 222 94 84 64
Počítačové kurzy a školení

Lektoři

Ing. Pavel Turčínek Ph.D.

Odborný asistent a lektor na ústavu informatiky Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univezity v Brně. Zabývá se především problematikou databázových systémů a zpracováním a vyhdonocováním dat. Mimo jiné je instruktorem Oracle Academy. Zkušený pedagog a lektor databázových systémů.

Ing. Pavla Gazdíková

Sympatická lektorka a koučka s mnohaletými zkušenostmi. Vystudovala VUT Brno, Fakultu podnikatelskou, kde se věnovala oboru Řízení a ekonomika podniku. Od roku 2009 podniká. Lektorské činnosti se věnuje od roku 2012 a zaměřuje se na kurzy soft skills s tématikou osobního rozvoje a také na kurzy hard skills - zásady úspěšného podnikání a byznysu (daně, náklady, cash-flow), povinnosti podnikatele, tvorba byznys plánu a návrh online marketingu atd. Má za sebou více než 2700 hodin realizovaných školení pro firemní i soukromou klientelu. Od roku 2014 působí také jako kouč. Díky vrozené empatii, otevřenosti a koučování se jí daří posouvat své klienty mnohem dál než jen suchou obecnou teorií, což ji také baví a naplňuje.

Ing. Ivana Suchá

Vystudovala VŠE obor informatika. V současné době pracuje zejména jako programátorka a projektová manažerka. Své zkušenosti z praxe předává také jako lektorka. Je komunikativní, přátelská a pro své kurzy připravuje řadu kvalitních návodů, příkladů a výukových materiálů.

Ing. Petr Zach

Pedagogický pracovník a doktorand Mendelovy university v Brně. Pracuje jako projektant a analytik informačních systémů. Specializuje se na počítačové sítě, je instruktorem Cisco/Juniper/MikroTik akademie a držitelem mnoha certifikátů.

RNDr. Václav Čapek Ph.D.

Nezávislý konzultant a lektor v oboru finančního řízení, managementu, logistiky, informačních systémů a
statistického zpracováni dat.  Má mnohaleté zkušenosti z praxe, pracoval jako analytik, konzultant, programátor a manažer. Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu UK, Praha, obor Pravděpodobnost a matematická statistika. Je držitelem titulů RNDr., Ph.D.

Ing. Eva Menčlová Ph.D.

Na magisterském i doktorském studium se věnovala oboru Systémové inženýrství a informatika na VŠB-TU Ostrava. Na Ostravské univerzitě v Ostravě také vystudovala Učitelství odborných předmětů. Od roku 2010 se věnovala lektorování IT kurzů. V roce 2012 začala působit jako konzultant se zaměřením na datovou analýzu ve společnosti Neit Consulting s.r.o. Má zkušenosti s řadou projektů zvláště ve finančním sektoru především na platformách SAS, Oracle, Microsoft. Lektorka je certifikovaná v následujících oblastech: Microsoft Certified Solutions Associate: BI Reporting (Analyzing and Visualizing Data with Microsoftt Excel, Analyzing and Visualizing Data with Microsoftt Power BI), SAS Certified Visual Business Analyst: Exploration and Design Using SAS Visual Analytics, SAS Certified Data Quality Steward for SAS 9, SAS Base Programmer for SAS 9, Oracle Database SQL Certified Expert, Program with PL/SQL.

Ing. Josef Štec

Lektor s mnohaletou zkušeností v oboru Business Intelligece. Vystudoval obor Informatika na České zemědělské univerzitě, aktuálně pracuje jako analytik a BI konzultant.  Specializuje se na technologie Microsoft jako je T-SQL, PowerBI, PowerPivot, Azure a další. Kromě toho má zkušenosti s technologiemi Oracle a SAS (například SAS Visual Analytics a SAS Base). Podílel se na několika projektech ve finančním sektoru. Je komunikativní a rád předává své znalosti a zkušenosti. Lektor je certifikovaný v technologiích Microsoft (Microsoft Certified Solutions Associate: BI Reporting  - Analyzing and Visualizing Data with Microsoftt Excel, Analyzing and Visualizing Data with Microsoftt Power BI) a SAS (SAS Certified Base Programmer for SAS 9, SAS Certified Visual Business Analyst: Exploration and Design Using SAS Visual Analytics).

Michal Kolafa

Zapálený tvůrce reportů v Oracle Business Intelligence i konkurenčních reportovacích nástrojích. Má dlouholeté zkušenosti  jak na dodavatelské, tak na uživatelské straně. Michal staví reporty v OBI na dennodenní bázi a je zvyklý využívat funkčnosti nástroje na maximum. Zároveň zná chyby nástroje, které je třeba obelstít a o své zkušenosti se neváhá podělit.

Michal Šimoník

Nezávislý konzultant, zkušený specialista a lektor produktů Oracle. Zabývá se návrhem architektury, optimalizací SQL a datových modelů a řešením problémů v rámci databáze Oracle,. Pravidelně se vzdělává u skutečných expertů v oboru, jako jsou Arup Nanda, nebo Jonathan Lewis. Účastnil se akcí jako Oracle Open World 2009 v San Francisku, nebo Middle East Oracle University Expert Summit 2014 v Dubaji. Je držitelem těchto certifikátů:
Oracle Database 11g Data Warehousing Certified Implementation Specialist
Oracle Database 11g Administrator Certified Professional
Oracle Database SQL Certified Expert

Josef Novotný

Lektor, projektový manažer a specialista webových technologií. Má mnoho zkušeností s řízením IT projektů, zejména webových portálů a e-shopů. Byl členem několika vývojových teamů. Věnuje se moderním technologiím pro vývoj a implementaci webových portálů jako je GIT, JIRA, PHP, BOOTSTRAP.

Radek Živný

Odborník na IT bezpečnost a zkušený lektor. Specializuje se na bezpečnost informačních technologií, bezpečnostní testy, a řízení bezpečnosti od roku 2000.  Působil ve společnosti Cetin od roku 2015 na pozici Chief Security Officer, v předchozích letech působil ve společnostech Český Telecom, a.s., Eurotel, Telefonica, O2 na odborných a vedoucích pozicích v oblasti bezpečnosti. V letech 2006 – 2009 působil rovněž jako externí lektor ISACA CRC.

Mgr. Joanna Linhartová

Zkušená lektorka v oboru 3D modelování a CAD. Vystudovala PřF UP Olomouc, obor M-Dg. CAD programům se věnuje již od roku 1993. V roce 1997 zakládá vlastní firmu na prodej, podporu a školení CADprogramů. Od roku 2004 se věnuje zejména programu Sketchup, spolupracovala při zavádění programu SketchUp v ČR, je autorkou původní české lokalizace SketchUpu. V roce 2010 vydává vlastní českou učebnici SketchUpu, později učebnici Artlantisu. Profesionálka s výbornými pedagogickými schopnostmi, která umí předat své znalosti efektivním a praktickým způsobem.