• e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
  • kancelář: +420 222 94 84 64
  • e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
  • kancelář: +420 222 94 84 64
Počítačové kurzy a školení

Lektoři

Ing. Pavel Turčínek Ph.D.

Odborný asistent a lektor na ústavu informatiky Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univezity v Brně. Zabývá se především problematikou databázových systémů a zpracováním a vyhdonocováním dat. Mimo jiné je instruktorem Oracle Academy. Zkušený pedagog a lektor databázových systémů.

Petr Černý

Lektorskou činností se zabývá od r. 2007, od roku 2011 parcuje výhradně jako lektor. Vyučuje jak v oblasti IT (Office, grafika, HTML atp.) tak v oblasti měkkých dovedností (komunikační, prezentační, obchodní dovednosti apod.). Zároveň je také lektorem v oblasti metod štíhlé výroby (5S, Kaizen, Kaban). Kromě školení tvoří videokurzy a tutoriály a je spoluautorem odborných knih a kurzů e-learningu.

Ing. Pavla Gazdíková

Sympatická lektorka a koučka s mnohaletými zkušenostmi. Vystudovala VUT Brno, Fakultu podnikatelskou, kde se věnovala oboru Řízení a ekonomika podniku. Od roku 2009 podniká. Lektorské činnosti se věnuje od roku 2012 a zaměřuje se na kurzy soft skills s tématikou osobního rozvoje a také na kurzy hard skills - zásady úspěšného podnikání a byznysu (daně, náklady, cash-flow), povinnosti podnikatele, tvorba byznys plánu a návrh online marketingu atd. Má za sebou více než 2700 hodin realizovaných školení pro firemní i soukromou klientelu. Od roku 2014 působí také jako kouč. Díky vrozené empatii, otevřenosti a koučování se jí daří posouvat své klienty mnohem dál než jen suchou obecnou teorií, což ji také baví a naplňuje.

Ing. Ivana Suchá

Vystudovala VŠE obor informatika. V současné době pracuje zejména jako programátorka a projektová manažerka. Své zkušenosti z praxe předává také jako lektorka. Je komunikativní, přátelská a pro své kurzy připravuje řadu kvalitních návodů, příkladů a výukových materiálů.

Ing. Petr Zach

Pedagogický pracovník a doktorand Mendelovy university v Brně. Pracuje jako projektant a analytik informačních systémů. Specializuje se na počítačové sítě, je instruktorem Cisco/Juniper/MikroTik akademie a držitelem mnoha certifikátů.

Petr Polívka

Specialista na produkty Apple, lektor a produktový konzultant. Zabývá se školením, instalací a správou Apple produktů, projováním Apple produktů s produkty jiných platforem. Dále se zabývá i tvorbou aplikací v iOS. Je držitelem certifikátu:
"OS X Support Essentials 10.9: Supporting and Troubleshooting OS X Mavericks".

Vyučované kurzy

Mac OSX Yosemite
Apple iOS8


RNDr. Václav Čapek Ph.D.

Nezávislý konzultant a lektor v oboru finančního řízení, managementu, logistiky, informačních systémů a
statistického zpracováni dat.  Má mnohaleté zkušenosti z praxe, pracoval jako analytik, konzultant, programátor a manažer. Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu UK, Praha, obor Pravděpodobnost a matematická statistika. Je držitelem titulů RNDr., Ph.D.

Michal Šimoník

Nezávislý konzultant, zkušený specialista a lektor produktů Oracle. Zabývá se návrhem architektury, optimalizací SQL a datových modelů a řešením problémů v rámci databáze Oracle,. Pravidelně se vzdělává u skutečných expertů v oboru, jako jsou Arup Nanda, nebo Jonathan Lewis. Účastnil se akcí jako Oracle Open World 2009 v San Francisku, nebo Middle East Oracle University Expert Summit 2014 v Dubaji. Je držitelem těchto certifikátů:
Oracle Database 11g Data Warehousing Certified Implementation Specialist
Oracle Database 11g Administrator Certified Professional
Oracle Database SQL Certified Expert

Mgr. Joanna Linhartová

Zkušená lektorka v oboru 3D modelování a CAD. Vystudovala PřF UP Olomouc, obor M-Dg. CAD programům se věnuje již od roku 1993. V roce 1997 zakládá vlastní firmu na prodej, podporu a školení CADprogramů. Od roku 2004 se věnuje zejména programu Sketchup, spolupracovala při zavádění programu SketchUp v ČR, je autorkou původní české lokalizace SketchUpu. V roce 2010 vydává vlastní českou učebnici SketchUpu, později učebnici Artlantisu. Profesionálka s výbornými pedagogickými schopnostmi, která umí předat své znalosti efektivním a praktickým způsobem.