• e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
  • e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
Počítačové kurzy a školení

O nás - VIRIDIS školicí středisko

 

Počítačové kurzy a školení provádíme již od roku 2001. Zakládáme si na kvalitní výuce prováděné zkušenými lektory s výbornými pedagogickými dovednostmi. Ke všem kurzům dodáváme vlastní výukové materiály - výukové texty, příklady, návody. Na závěr školení vždy účastníkům vystavíme certifikát o absovování kurzu jménem naší společnosti.

Otevřené kurzy pořádáme v našich učebnách a jsou určeny pro jednotlivce i skupiny z řad veřejnosti a firem. Termíny kurzů vypisujeme v pravidelných intervalech, je možno se přihlásit vždy do konkrétního termínu kurzu. Otevřené kurzy realizujeme nejčastěji tzv. "kombinovanou" formou, tj. je možno se zúčastnit osobně v naší učebně, nebo online prostřednictvím internetu.

Dále nabízíme firemní školení - firmám a organizacím nabízíme realizovat školení v našich učebnách, online, nebo v prostorách zákazníka po celé ČR. Firemní školení může probíhat dle našich osnov, nebo být přizpůsobeno přáním a potřebám zákazníka. Pro účely firemního školení v místě zákazníka nabízíme i zajištění veškeré techniky, včetně zapůjčení naší mobilní notebookové učebny vybavené manažerskými notebooky HP.

Jednotlivé kurzy jsou dle své časové náročnosti rozloženy do několika dopoledních a odpoledních likcí. Nejčastěji však kurzy bývají jednodenní, dvoudenní a třídenní. Během dopoledních a odpoledních kurzů jsou dvě malé přestávky pro občerstvení, během nich podáváme zdarma teplé a studené nápoje a drobné občerstvení.

Více informací o našem školicím středisku se dozvíte i v našich videích: