• e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
  • kancelář: +420 222 94 84 64
  • e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
  • kancelář: +420 222 94 84 64
Počítačové kurzy a školení

Lektoři

Petr Černý

Lektorskou činností se zabývá od r. 2007, od roku 2011 parcuje výhradně jako lektor. Vyučuje jak v oblasti IT (Office, grafika, HTML atp.) tak v oblasti měkkých dovedností (komunikační, prezentační, obchodní dovednosti apod.). Zároveň je také lektorem v oblasti metod štíhlé výroby (5S, Kaizen, Kaban). Kromě školení tvoří videokurzy a tutoriály a je spoluautorem odborných knih a kurzů e-learningu.

Ing. Ivana Suchá

Vystudovala VŠE obor informatika. V současné době pracuje zejména jako programátorka a projektová manažerka. Své zkušenosti z praxe předává také jako lektorka. Je komunikativní, přátelská a pro své kurzy připravuje řadu kvalitních návodů, příkladů a výukových materiálů.

Ing. Petr Zach

Pedagogický pracovník a doktorand Mendelovy university v Brně. Pracuje jako projektant a analytik informačních systémů. Specializuje se na počítačové sítě, je instruktorem Cisco/Juniper/MikroTik akademie a držitelem mnoha certifikátů.

Petr Polívka

Specialista na produkty Apple, lektor a produktový konzultant. Zabývá se školením, instalací a správou Apple produktů, projováním Apple produktů s produkty jiných platforem. Dále se zabývá i tvorbou aplikací v iOS. Je držitelem certifikátu:
"OS X Support Essentials 10.9: Supporting and Troubleshooting OS X Mavericks".

Vyučované kurzy

Mac OSX Yosemite
Apple iOS8


Michal Šimoník

Nezávislý konzultant, zkušený specialista a lektor produktů Oracle. Zabývá se návrhem architektury, optimalizací SQL a datových modelů a řešením problémů v rámci databáze Oracle,. Pravidelně se vzdělává u skutečných expertů v oboru, jako jsou Arup Nanda, nebo Jonathan Lewis. Účastnil se akcí jako Oracle Open World 2009 v San Francisku, nebo Middle East Oracle University Expert Summit 2014 v Dubaji. Je držitelem těchto certifikátů:
Oracle Database 11g Data Warehousing Certified Implementation Specialist
Oracle Database 11g Administrator Certified Professional
Oracle Database SQL Certified Expert

Ing. Pavla Gazdíková

Vystudovala VUT Brno, Fakultu podnikatelskou, kde se věnovala oboru Řízení a ekonomika podniku. Lektorské činnosti se věnuje od roku 2011 a zaměřuje se kurzy soft skills s tématikou osobního rozvoje. Od roku 2014 působí jako koučka a od roku 2009 jako konzultantka osobního rozvoje. V současné době také podniká, její firma působí v oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu a designu.

RNDr. Václav Čapek Ph.D.

Nezávislý konzultant a lektor v oboru finančního řízení, managementu, logistiky, informačních systémů a
statistického zpracováni dat.  Má mnohaleté zkušenosti z praxe, pracoval jako analytik, konzultant, programátor a manažer. Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu UK, Praha, obor Pravděpodobnost a matematická statistika. Je držitelem titulů RNDr., Ph.D.

Ing. Pavel Turčínek Ph.D.

Odborný asistent a lektor na ústavu informatiky Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univezity v Brně. Zabývá se především problematikou databázových systémů a zpracováním a vyhdonocováním dat. Mimo jiné je instruktorem Oracle Academy. Zkušený pedagog a lektor databázových systémů.