Psychologie grafiky v marketingu


Vypsané termíny kurzu:

V současné době bohužel nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu. Pokud máte o tento kurz zájem, vyplňte a odešlete nám prosím poptávku po termínu. Pokusíme se kurz vypsat v termínu, který uvedete, a který bude vyhovovat Vám i dalším zájemcům.


Popis kurzu:

Současné reklamy se nám zdají být bez nápadů. A právě proto jsme pro vás připravili kurz Psychologie grafiky v marketingu. Na tomto školení pochopíte skryté významy, které mohou být obsaženy v grafickém (reklamním) sdělení. Využijeme k tomu grafiku, trochu psychologie, špetku marketingu a společně vytvoříme propagační materiály, které si budou lidé pamatovat.


Osnova:

Grafika a marketing aneb vzhled prodává
- Corporate identity
- Logo a další materiály
- Branding
Jednotlivé konstrukční prvky
- Barvy
- Písmo
- Fotografie
- Gestalt teorie
Kompozice a vzorce čtení (prohlížení)
- Trendy v grafice (webdesignu)
- UX design
- Infografika
Užitná (užitečná) grafika
- Informační využití
- Praktické využití
Případové studie, cvičení a ukázky

Doporučené znalosti:

Pro absolvování tohoto kurzu je zapotřebí alespoň základní uživatelská úroveň práce s MS Windows - tj. práce s myší, nabídkou Start, spouštění programů, práce s okny a se soubory (Průzkumník).Tyto znalosti lze získat např. v kurzu Základy ovládání počítače a systému MS Windows (dvoudenní), nebo v kurzu MS Windows - uživatelské minimum pro začátečníky (jednodenní).


Poznámka:

-


Po obsolvování tohoto kurzu můžete své znalosti dále rozšířit v některém z těchto navazujících kurzů:


Tento kurz nabízíme uskutečnit také jako "Zakázkové firemní školení" přímo ve Vaší firmě či na Vašem pracovišti s použitím naší mobilní notebookové učebny.


Na závěr školení Vám vystavíme certifikát – Potvrzení o absolvování kurzu jménem naší firmy.